آر اف رفع افتادگی پوست

آر اف رفع افتادگی پوست

آر اف معجزه گری برای رفع افتادگی پوست

آر اف برای رفع افتادگی پوست، روشی است که با کمک امواج رادیویی پوست شما را تحریک می کند تا سفت شده و  فربه و چاق و چله شود!! و همچنین خودش را ترمیم کند. آراف با استفاده از امواج یا فرکانس های رادیویی این بار در خدمت جوان سازی فرد در آمده است و به فرد کمک می کند تا رشته های فیبری موجود در بافت پیوندی زیر پوست را یعنی کلاژن و الاستین را به تولید انبوه برساند.

همیشه با ما از ضرر و زیان های امواج رادیویی صحبت کرده اند اما فراموش کرده اند که انسان می تواند هر چیزی را که در طبیعت است را به تسخیر خود در آورد. امواج رادیویی این بار محرکی برای تحریک پوست هستند اما در طول موج های معین و کنترل شده، پس با اطمینان خاطر بیشتری روش آر اف را برای رفع افتادگی پوست انتخاب کنید.

 

شوک به سلول های پوستی با آر اف

آر اف با استفاده از فرکانس رادیویی مهر تاییدی بر زیبایی پوست زده است چرا که با کمک این روش پوست خودش را بازسازی می کند، منافذ بزرگ پوست بسته می شود و همچنین رنگدانه های موجود در پوست کم رنگ و ناپدید می شوند و علاوه بر تمام این ها پوست حالت ارتجاعی خودش را باز می یابد. چرا که رشته های الاستین و کلاژن و سایر فیبرهای موجود در پوست دوباره با شوک وارد شده از سوی آر اف تولید می شوند.

جزئیات کامل در مورد روش آر اف

RF یا آر اف ترکیبی از دراما استامپ (وسیله ای است که شبیه خودکار می باشد با این تفاوت که روی سر آن حدود صد عدد سوزن بسیار ریز مخروطی شکل قرار گرفته و مانند استمپ یا مهر روی صورت فرو می رود تا نقش میکرونیدلینگ را داشته باشد) و فرکانس رادیویی استفاده می کند. درما استامپ یک روش ساده و ارگانیک برای بازسازی کلاژن و الاستین است. فرکانس رادیویی  نیز از امواج رادیویی با طول کم استفاده می کند تا باعث واکنش حرارتی درون درم شود. این گرما سبب  متابولیزه و تجزیه  سلول های ناسالم  می شود و در عوض باعث تحریک تولید سلول های جدید و فیبرهای  سالم می شود. نتیجه حاصل از سلول های جدید و فیبرهای جدید، جوانسازی کلی پوست است.

کلاژن این ماده جادویی تنبل!

کلاژن که به اکسیر زیبایی معروف است را باید از خواب غفلت بیدار کرد تا وظیفه خود را انجام دهد. اما آن تکنیکی که به طور چشمگیری این توانایی را دارد که بتواند به پوست و لایه های زیرینش دسترسی داشته باشد و آن ها را تحریک کند فقط آر اف است.

آر اف رفع افتادگی پوست

 

آر اف دستگاهی به شکل زیر است که طول موج های مختلف را با توجه به نوع پوست و میزان افتادگی پوست صورت می توان روی آن تنظیم کرد. زمانی که امواج دستگاه آر اف روی پوست متمرکز می شوند می توانند تا عمق معینی نفوذ کنند و شروع به تحریک بافت های سلولی می کنند. سلول ها نیز به نوبه خود باعث افزایش تولید کلاژن می شوند و کلاژن نیز مانند معجزه گری، پوست را از حالت شلی خارج کرده و آن را به فرم قبلی باز می گرداند.

آر اف رفع افتادگی پوست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

مطالب مهم
فهرست