تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس سلاح مخفی برای زیبایی

تزریق بوتاکس که در واقع با تزریق یک ماده ، عملکرد ماده شیمیایی به  نام استیل کولین را که باعث انقباض ماهیچه ها می شود را مسدود می کند. در واقع استیل کولین از پایانه های عصبی آزاده شده و روی گیرنده های ماهیچه ها قرار می گیرد و سبب انقباض ماهیچه می شود. اما زمانی که ماده بوتاکس به بدن تزریق شود این ماده روی گیرنده های موجود روی ماهیچه ها نشسته و جایگاه را اشغال می کند و به استیل کولین اجازه نمی دهد که روی گیرنده ها بنشیند و سبب انقباض ماهیچه شوند به همین علت  ماهیچه فلج می شود . فلج و یا  انبساط تارهای ماهیچه ای، کشیدگی عضله را سبب می شود و وقتی عضله در حالت کشش باشد پوست و لایه های متصل به عضله نیز دچار کشش می شود. وقتی پوست دچار کشش شود چین و چروک و افتادگی پوست نیز از بین می رود. تزریق بوتاکس به همین راحتی جوانی را برای شما به ارمغان می آورد.

تزریق بوتاکس

گذر به دوران جوانی با تزریق بوتاکس

برای اینکه ناگهان جوانی را روی پوست صورتتان حس کنید کافی است تزریق بوتاکس را امتحان کنید چرا که بوتاکس می تواند خطوط اخم و چین های پرکلاغی و افتادگی صورت را به صورت معجزه آور از بین ببرد و به شما صورتی مانند یک نقاشی صاف و بدون هیچ ایرادی هدیه دهد.

نکته حائز اهمیتی که باید بدانید این است که  تزریق بوتاکس روشی است که توسط سازمان غذا و داروی آمریکا به تصویب رسیده است و این تکنیک، به عنوان یک تکنیک ایمن برای زیبایی، ترمیم و بازسازی پوست صورت در سراسر جهان به کار می رود.

 

بوتاکس علاوه بر موارد زیبایی برای درمان بیماری های انقباضی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. برای مثال برای درمان بیماری انحراف یا لوچی چشم و یا بیماری اسپاسم پلک و دیگر شرایط پزشکی دیگر. این بدین معنی است که تزریق بوتاکس روشی امن برای زیباتر شدن است.

چرا بوتاکس؟

علت اینکه  تزریق بوتاکس به عنوان یک روش محبوب برای رفع چین و چروک صورت به کار می رود دلایل زیر می باشد:

  1. نتایج بوتاکس بعد از تزریق ماده بوتاکس روی صورت، هویدا می شود و شما در عرض چند دقیقه جوانی و کشیدگی صورت را حس خواهید کرد.
  2. تزریق بوتاکس روشی است برای اینکه ظاهری زیبا به ابروها ببخشد.  ابروها که به مرور زمان به سمت پایین کشیده شده اند و سبب شده که به ظاهر حس خستگی و پیری بدهد به کمک تزریق بوتاکس به صورت بسیار موثر به سمت بالا هدایت می شوند تا چشمان پیش از پیش جذابتر شود.
  3. خطوط چین کلاغی اطراف چشم که زیبایی چشمان را گرفته است با کمک تزریق بوتاکس به راحتی قابل برطرف شدن است و چشمان مانند قبل برق خاصی را برای مخاطب هدیه می دهند.
  4. یک راه حل غیر جراحی برای برطرف کردن خطوط و چین و چروک برای  بسیاری از مردان و زنان است که با حداقل تهاجم به بدن می تواند برای رفع چین و چروک در پیشانی، گردن، خطوط کنار لب به کار رود.
  5. اکثر افرادی که یک بار از تکنیک بی نظیر بوتاکس برای جوان شدن بهره برده اند دوباره برای تزریق بوتاکس مراجعه کرده اند چرا که روشی مطمئن و کارا مانند بوتاکس نیافته اند.
  6. بوتاکس مانند سلاح های مخفی زیبایی هستند و می توانند از بسیاری جهات برای فرد مفید باشد.
  7. بیشترین سودی که بوتاکس برای اکثر افراد به دنبال دارد بهبودی ظاهر است که باعث افزایش اعتماد به نفس می شود و به طور ناگهانی پیری را متوقف می کند!
  8. بوتاکس یکی از ایمن ترین و محبوب ترین درمان های زیبایی شناخته شده در سرتاسر جهان است. نتایج مطالعات بلند مدت روی بوتاکس نشان داده است که بوتاکس در  99٪ موارد هیچ عارضه جانبی را برای کسانی که بوتاکس تزریق کرده اند نداشته است. واکنش های آلرژیک و عوارض جانبی بعد از تزریق بوتاکس بسیار کمیاب است. تنها عوارض جانبی که بعد از انجام بوتاکس گزارش شده است سردرد و کبودی بوده که به صورت موقتی و جزئی در نظر گرفته شده اند. تورم به طور معمول بعد از تزریق بوتاکس گزارش می شود اما تنها 15 تا 30 دقیقه پس از تزریق این ورم وجود دارد.
  9. اگر خطوط  و چین و چروک با بوتاکس به صورت منظم درمان شوند، ماهیچه ها تمایل پیدا می کنند که در آن حالت بمانند. پس اگر به صورت منظم تزریق بوتاکس را داشته باشید دیگر نتایج حاصل از بوتاکس به پایان نخواهد رسید و شما برای همیشه جوان خواهید ماند! مطالعات نشان داده اند که پس از دو سال تزریق بوتاکس، عضلات آتروفی شده و دیگر خبری از چین و چروک نیست.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

مطالب مهم
فهرست