تزریق فیلر

تزریق فیلر برای رفع چین و چروک

سیر تا پیاز تزریق فیلر برای رفع چین و چروک

مردم به دنبال روش هایی برای از بین بردن چین و چروک  ایجاد شده در صورت  خود که  نشانه های پیری هستند می باشند. بسیاری فکر می کنند که تنها راه کاهش یا رفع این چین و چروک ها  اقدامات جراحی و زیر چاقو رفتن است! اما چرا به گزینه های راحت تر و نتیجه بخش تری مثل فیلر برای از بین بردن چین و چروک فکر نمی کنید؟! حتما که نباید لقمه را دور سر چرخاند. بلکه می توان با کمک تزریق ژل به چهره ای جوان و شاداب رسید و از صحت روش کار نیز مطمئن بود چرا که این روش از نظر سازمان غذا و داروی آمریکا تصویب شده است.

فیلر چیست؟ دانستنی هایی که در مورد آن باید بدانیم؟

تزریق فیلر

فیلر به معنی پر کننده است، حال می خواهد گودال یا چاهی پر شود یا خطوط چین و چروک و یا هر گودی و افتادگی در صورت! فیلر با کمک موادی مثل ژل، کلاژن، نخ، و هر ماده طبیعی و مجاز دیگر اقدام به رفع چین و چروک و زاویه سازی صورت می کند. پس ماده فیلر هر چه که بود مهم این است که روش کار را فیلر می نامند. از این به بعد با آگاهی کامل در مورد این روش اقدام به جوان سازی صورت کنید.

فیلر یا پرکننده های صورت راهکاری طولانی مدت برای رفع چین و چروک پیشانی و خط خنده و سایر خطوط صورت است. ماده فیلر مثل کلاژن، ژل و یا…  از طریق سوزن های کوچکی  در مناطق خاصی از صورت تزریق می گردد و انواع مختلفی از فیلر یا پرکننده های صورت در دسترس هستند که هر کدام  برای یک یا  چند هدف طراحی شده است، برای مثال برای کاهش چین و چروک صورت و یا  حجم دهی و افزایش سایز لب و یا زاویه و مدلینگ سازی فک و…

پزشک تجربه دیده و ماهر می تواند به شما کمک کند برای آن که تعیین کنید متناسب با نوع پوست و ضخامت چین و چروک صورت شما، چه  نوع ماده فیلر یا پرکننده ای مناسب است.  فیلر یا پرکننده های صورت، با حجم دادن به نقاطی که دارای چین و چروک است و همچنین با حجم دادن به مناطقی که کلاژن یا چربی در آنجا به علت افزایش سن از بین رفته است، صورتی جوان و بدون چین و چروک را برای شما به ارمغان می آورد.

با پیر شدن و افزایش سن، پوست و ساختارهای زیرین آن مانند چربی زیر پوست و بافت پیوندی که شامل کلاژن است، اندک اندک استحکام، فرم و بافت خود را به دلیل تجزیه کلاژن و سایر فیبرهای کشسان از دست می دهند. کاهش بافت چربی و همچنین کاهش ماده پر کننده یا حجم دهنده یعنی هیالورونیک اسید نیز سبب افتادگی و کاهش رطوبت و درخشش پوست صورت می شود.

 

تزریق فیلر

هیالورونیک اسید، اکسیر جوانی موجود در فیلر

هیالورونیک اسید  ماده طبیعی در بدن است که سبب پر و حجیم نشان دادن لب ها، گونه ها و سایر قسمت های صورت می شود. زمانی که سن افزایش می یابد تغییراتی در چهره شروع به رخ دادن می کنند مثل کاهش حجم لب ها، افزایش خطوط کنار لب،  و…. اما ژل یا پرکننده های اسید هیالورونیک مانند Restylane و Juvederm  به طور چشمگیری سبب پر کردن مناطقی که حجمشان را از دست داده اند می شوند.

فیلر این زیبا کننده همه کاره!

ژل یا پرکننده های پوستی را می توان برای مواردی مانند حجیم کردن لب بالایی، تصحیح  لب های نامتقارن، رفع افتادگی گونه ها و رفع افتادگی پلک نیز بهره برد.

فیلر یا پرکننده های پوستی به این دلیل روشی محبوب بین اکثر مردم در سراسر جهان شده است که از مواد طبیعی که در بدن هستند برای ترمیم و بازگردانی حالت و فرم صورت و رفع مشکلات صورت استفاده می کند و از ماده شیمیایی که سبب فعال کردن واکنش سیستم ایمنی بدن وآلرژی می شود خبری نیست.

پرکننده صورت با کمک سوزن های بسیار ظریفی در ناحیه های از پیش تعیین شده تزریق می شود. میزان ماده تزریق شده و اندازه سوزن مورد استفاده  بستگی به عیوب پوست و عمق چین و چروک های پوست دارد.

 

مدت زمان تزریق فیلر برای رفع چین و چروک

متوسط مدت تزریق پرکننده یا  فیلر برای رفع چین و چروک، حدود 10 تا 20 دقیقه در هر جلسه است  و این مدت زمان بسته به نوع پوست فرد و میزان عمیق بودن چین و چروک های پوستی متغیر است.

مدت ماندگاری نتایج تزریق فیلر

به طور کلی نتایج تزریق فیلر موقت هستند؛ معمولا از چند ماه تا حدود یک سال فیلرهای تزریق شده روی پوست، سبب حجیم شدن و افزایش رطوبت و درخشندگی صورت می شوند. همچنین بستگی به نوع ژل تزریقی و نوع پوست و عمق چین و چروک ها مدت زمان ماندگاری آثار فیلر متفاوت است. برای بهره گیری از  نتایج مطلوب، جلسات درمان اضافی پیشنهاد می شود .

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

مطالب مهم
فهرست