تزریق ژل گونه

تزریق ژل گونه

داشتن چهره ای جذاب آرزوی هر شخصی است؛ اما زیبایی از نظر هر شخص به گونه ای تعبیر می شود. بسیاری از افراد دوست دارند گونه هایی برجسته داشته باشند و گونه های درشت را یکی از اصلی ترین فاکتور های زیبایی می دانند. تزریق ژل گونه برای حجم دادن به گونه ها عملی مناسب می باشد؛ عوامل مختلفی از جمله بالا رفتن سن، لاغری بیش از حد، مراقبت های نادرست و حتی جاذبه می تواند باعث شل شدن پوست شما یا تحلیل رفتن گونه ها شود که این امر تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و طراوت صورت شما می گذارد. برخی برجستگی گونه ها را در زیبایی دخیل نمی دانند و حتی در تلاش اند صورت و گونه های خود را لاغر کنند؛ اما برجستگی گونه ها به طور قابل توجهی زیبایی صورت را تحت شعاع قرار می دهند. لاغری گونه ها می تواند سن شما را بالاتر و صورت شما را خسته و پژمرده نشان دهد. با تزریق ژل گونه و یا به زبانی دیگر با انجام عمل گونه گذاری می توانید به طرز قابل توجهی حجم از دست رفته ی گونه ها را باز گردانید.

تزریق ژل گونه علاوه بر برجسته کردن گونه ها، باعث باز شدن و درمان چین و چروک در ناحیه ی گونه شده و با داشتن مواد بیو اکتیو باعث تحریک کلاژن سازی شده و پوست را با طراوت تر جوان تر نشان می دهد.

 

تزریق ژل گونه

گونه گذاری و تزریق ژل گونه

ژل های پوستی جزو وسایل زیبایی و درمانی هستند که برای حجم دادن به قسمت های مختلف بدن مورد استفاده می شوند. انواع مختلف این ژل ها در کلینیک های پزشکی و زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد که عوارض و مزایای خاص خود را دارند. طبق تحقیقات انجام شده کمترین عوارض پس از تزریق مربوط فیلر پلاسما ژل ها می باشد. این نوع ژل ها از پلاسمای خون مراجعه کننده گرفته شده و با سوزن های کوچک به گونه تزریق می شود. به صورتی که بعد از تمیز کردن محل مورد نظر برای تزریق، از کرم های بی حس کننده برای حداقل دردی که در اثر تزریق به وجود می آید استفاده می شود؛ سپس با سوزن های مخصوص به محل تزریق می شود.

این عمل باعث پر تر شدن گونه ها و لطیف شدن پوست و درمان چین و چروک صورت می شود. همچنین طراوت و جوانی را به صورت بر می گرداند.

 

 

ماندگاری ژل گونه

تزریق ژل به گونه می تواند نتایج بلندمدتی را به همراه داشته باشد. البته این برای هر شخص نسبت به محیط زندگی و نوع مراقبت های پوستی و دیگر فاکتور های مربوط به پوست و صورت متفاوت است، اما به صورت متعادل ژل های نسبت به نوع آن نزدیک به 6 ماه تا دو سال و برخی اوقات حتی بیشتر ماندگاری دارند. برخی از بیماران نیز برای ماندگاری هرچه بیشتر مجبور به تکرار تزریق در چند ماه متوالی شوند. حتی ممکن است با توجه به تشخیص پزشک با انجام فوقا چهار جلسه با فاصله ی سه هفته از هم نتایجی دزار مدت تر به دست آمده و تزریق ژل گونه به مدت بیش از دوسال نیاز نداشته باشید.

طول دوران نقاهت پس از تزریق ژل گونه

کلا عمل تزریق ژل گونه 30 تا 45 دقیقه به طول می انجامد و شما بلافاصله بعد از انجام عمل، می توانید به فعالیت روزانه ی خود ادامه دهید. این روش نیازی به استراحت و بستری شدن نیست و مانعی برای انجام فعالیت های روتین روزانه وجود ندارد. پس از انجام عمل ممکن است در قسمت گونه ها کبودی و التهاب به وجود بیاید که امری طبیعی بوده و در کمتر از دو روز رفع می شود. بهتر است بعد از تزریق، زیر نور مستقیم آفتاب قرار نگیرید.

تزریق ژل گونه

 

مزایای تزریق ژل نسبت به دیگر روش های گونه گذاری

معمولا تزریق ژل ها مربوط به زیبایی بوده و خاصیت درمانی ندارند؛ اما تاثیر صد درصد آن برای جوان سازی پوست و حجم دهی گونه ها غیر قابل انکار بوده و با انجام این روش، صورت شما بسیار جوان و زیبا دیده خواهد شد. علاوه بر این :

  • تزریق ژل نیازی به بستری شدن ندارد
  • عملی بدون نیاز به جراحی و سرپایی می باشد.
  • کمترین عوارض را داراست
  • با یک تیر دو نشان زدن است؛ یعنی با تزریق ژل گونه هم گونه هایتان حجیم تر و پر تر می شود، هم چین و چروک های ناحیه باز شده و پوست با طراوت تر و جوان تر می شود.

 

تزریق ژل گونه

توصیه های مراقبتی بعد از تزریق

  • تا دو هفته از انجام فعالیت های سنگین و ورزش کردن اجتناب کنید.
  • تا دو تا سه هفته بعد از تزریق، سولاریوم، حمام آفتاب، استخر و سونا ممنوع می باشد.
  • برای تسریع درمان کبودی های ناحیه، از کمپرس یخ استفاده کنید.
  • از داروهایی مانند آسپرین و ویتامین E که باعث بیشتر شدن کبودی می شوند بعد از عمل استفاده نکنید.
  • از کرم ARNICA بعد از تزریق در محل درمان استفاده کنید.

تزریق ژل گونه

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

مطالب مهم
فهرست