حجم دادن به سینه ها با ژل

حجم دادن به سینه ها بدون عمل جراحی با ژل

تزریق ژل یک روش غیر تهاجمی برای افزایش سایز سینه می باشد. یکی از روش های رایج برای داشتن سینه هایی با سایز بیشتر، بزرگ کردن آن است که بهترین و امن ترین روش تزریق ژل به آن می باشد. زیرا هیچ گونه عمل جراحی روی سینه ها انجام نمی شود و با کمترین درد و بدون هیچ گونه خونریزی در کوتاه ترین مدت سایز سینه های خود را به اندازه ی یک کاپ یا بیشتر افزایش دهید و همچنین سینه هایی خوش فرم تر و سفت تر داشته باشید. استفاده از ژل برای حجم دادن به سینه ها روشی صد درصد مطمئن می باشد که در چند سال اخیر بسیار پر طرفدار شده است؛ زیرا عوارض ناشی از عمل جراحی در آن وجود ندارد و تنها در عرض نیم ساعت تا چهل و پنج دقیقه با یک تزریق ساده حجم سینه ها افزایش داده می شود.

مراحل انجام عمل حجم دادن به سینه ها با ژل

ژل ها ترکیباتی هستند که برای حجم دادن به سینه ها و بزرگ کردن سایز آن ها استفاده می شوند. ژل ها انواع مختلفی دارند که برای هر فرد نسبت به نظر دکتر متفاوت است. ژل های مصنوعی و طبیعی و فیلر پلاسما ژل ها انواع مختلفی از ژل های تزریقی برای حجم دادن به سینه ها هستند که هر کدام مزایا و معایب خود را دارند. در این بین پلاسما ژل ها بهتر از دو نوع دیگر هستند زیرا ژل حاصله از پلاسمای خون خود فرد گرفته می شود و به دلیل مطابقت صد درصدی خون فرد با خودش ، امکان ایجاد آلرژی و دیگر عوارض پس از عمل وجود ندارد.

توصیه هایی برای عمل حجم دادن به سینه

پزشکان توصیه می کنند در روز عمل و به مدت 24 بعد از آن سوتین نبندند و به علت واکنش گوناگون هر شخص به دارو ها، از رانندگی بعد از عمل خودداری کنند. بعد از انجام حجم دادن به سینه ها کبودی هایی در قسمت های تزریق ظاهر می شود که عادی بوده و در حین چند روز از بین می روند ولی حدالامکان از مصرف داروهایی مانند آسپرین و ویتامین E که باعث بیشتر شدن کبودی می شوند اجتناب کنند. همچنین برای تسریع روند بهبود کبودی ها روی آن ها کمپرس یخ بگذارند.

 

حجم دادن به سینه ها با ژل

 تزریق ژل برای حجم دادن به سینه ها

بعد از مشاوره با پزشک می توانید تزریق ژل را سریعا انجام دهید؛ در این روش ابتدا پزشک، چند برش کوچک در زیر بازو ایجاد می کند و کانول هایی را از طریق برش ها وارد بدن می کند تا جا برای ورود ژل باز شود. سپس به وسیله ی سوزن های مخصوص ژل را به سینه ها تزریق کرده و با انجام ماساژ های خاص ژل را به صورت متناسب در سینه ها پخش می کنند. این عملیات فوقا 45 دقیقه تا یک ساعت به طول می انجامد و نتایج آن سریعا قابل مشاهده خواهد بود.

برش های ایجاد شده طی چند هفته محو خواهند شد و نتایج آن هجده تا سی ماه ماندگار خواهد بود. برای ماندگاری هرچه بیشتر ژل ها شما می توانید به دلخواه با مشورت پزشک هر چند ماه یک بار برای تزریق مقداری کمی ژل به کلینیک مراجعه کنید.

ژل حجم دهنده ی سینه شامل چه ترکیباتی است؟

ژل های تزریقی برای حجم دادن به سینه ها انواع مختلفی دارند. این ژل ها نسبت به ماندگاری و طبیعی و مصنوعی بودن آن دسته بندی می شوند. نوعی دیگر وجود دارد که فیلر پلاسما ژل نامیده می شود. این ژل از قرار دادن پلاسمای خون خون فرد در دما و شرایط خاص به وجود می آید که ژلی نرم با ماندگاری بالا و خاص خود هر شخص است که مطابقت کامل با بدن فرد دارد. همچنین به دلیل طبیعی بودن و به دست آمدن آن از خود مراجعه کننده، قیمت آن نسبت به انواع دیگر ژل های موجود در بازار بسیار ارزان تر است.

 

مزیت های حجم دادن سینه ها با ژل

  • افزایش سایز سینه ها تا دو کاپ و بیشتر نسبت به دلخواه هر فرد.
  • ظاهری طبیعی و زیبا
  • عمل سرپایی و بسیار سریع
  • بدون نیاز به بستری شدن
  • بدون نیاز به جراحی
  • بدون زخم و عوارض بعد از عمل
  • دوره ی بهبود بسیار سریع و کوتاه
  •  بدون نیاز به  بیهوشی
  • بدون نیاز به استراحت مطلق و مرخصی برای استراحت

حجم دادن به سینه ها با ژل

دوره ی نقاهت و بهبودی بعد از عمل حجم دادن به سینه ها

این روش به صورت سرپایی و در مدت زمان بسیار کوتاه انجام می شود و بلافاصله بعد از انجام عمل، شما می توانید فعالیت های روزانه ی خود را از سر بگیرید. توصیه های بعد از عمل پزشکان این است که حداقل تا دو هفته فعالیت های سنگین انجام ندهید تا ژل کاملا جا گیر شود، ورزش سنگین انجام ندهید و از پریدن و دویدن نیز خود داری کنید.سونا، جکوزی، استخر و حمام داغ نیز تا یک هفته ممنوع است. همچنین تا چند روز از بستن سوتین و هر گونه بیکینی پرهیز کنید تا فرو رفتگی در ژل و سینه ها ایجاد نشود.

حجم دادن به سینه ها با ژل

ماندگاری ژل حجم دهنده ی سینه

ژل های حجم دهنده ی سینه معمولا به مدت یک تا دو سال بسته به نوع آن ها ماندگاری دارند. ماندگاری آن ها تا زمانی که تقریبا نصف حجم ژل در سینه ها باقی مانده است قابل مشاهده است. از طرفی برخی نوع ژل وجود دارد که طبیعی بوده و جذب بدن شده و سپس دفع می شوند. بیشتر خانم ها سمت مارک های ماندگار تر می روند تا مدت زمان ماندگاری ژل در سینه ها بیشتر باشد، اما نوع طبیعی آن به نسبت بهتر می باشد، زیرا جذب بدن شده و بدن به مدت خیلی طولانی نیاز به نگهداری شی خارجی در خود ندارد و مشکلاتی از قبیل تشکیل توده ی پستان و چرک سینه ها به وجود نمی آید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

مطالب مهم
فهرست