حجم دادن به لب ها با ژل

حجم دادن به لب ها با ژل

عوامل متعددی باعث می شود که هر شخص به فکر افزایش حجم لب های خود بیفتد. بالا رفتن سن، ژنتیک، نازک بودن لب ها باعث می شود تا به فکر راه چاره ای برای حجم دهی به لب ها باشیم. لب یکی از فاکتور های  زیبایی به شمار رفته و نازک شدن ان ها معمولا حالتی بی روح به چهره می دهد؛ بر اساس تحقیقاتی که در زمینه ی زیبایی بر روی لب ها انجام شده است، حجم دادن به لب ها با ژل، یکی از راه های مطمئن و آسان برای زیبا و بزرگ تر نشان دادن لب ها است.

حجم دادن به لب ها با ژل

امروزه لب های برجسته طرفداران زیادی پیدا کرده است و حتی کسانی که لب های نازک ندارند، دوست دارند لب های خود را کمی برجسته تر و قلوه ای کنند. لب های برجسته و با طراوت، صورت را جوان تر و با طراوت تر نشان می دهد. از طریق حجم دادن به لب ها با ژل، به لب ا بدون هیچ گونه جراحی و بریدگی، در مدت زمان کوتاهی به رویای داشتن چنین لب هایی برسید. در این نوع روش که به روش سرپایی نیز معروف است، با تزریق مقدار معینی ژل که انواع گوناگونی دارد، لب ها را به طور طبیعی حجیم تر و برجسته تر می کند.

حجم دادن به لب ها با ژل

 

برجسته کردن لب ها با ژل بدون جراحی

حجم دادن به لب ها با ژل، گونه ای از عمل های زیبایی بدون جراحی می باشد که لب ها را  برجسته تر، سفت تر و پر تر می کند. لب ها به مرور زمان با تحلیل رفتن بافت های زیر پوست لب که خاصیت نگهدارندگی دارند نازک تر شده و حجم خود را از دست می دهند. برخی از افراد نیز به صورت ژنتیکی لب هایی نازک و صاف دارند؛ ژل لب برجستگی و طراوت را تا حد زیادی به لب ها بازگردانده و سبب جوان تر دیده شدن صورت نیز می شوند.

عمل حجم دادن به لب ها با ژل فوقا نیم ساعت طول کشیده و هیچ گونه درد و عارضه ای ندارد. به این صورت که با استفاده از سوزن های بسیار ریز، ژل انتخابی توسط بیمار و با مشورت پزشک به زیر پوست لب در نقاط مختلف آن تزریق شده و ماساژ داده می شود تا جاگیر شود. همان طور که گفته شد این عمل هیچ گونه خطری ندارد و دوران نقاهت آن نیز بسیار کوتاه است.

 

مزایای تزریق ژل به لب ها

  • از بین بردن نازکی لب ها و افتادگی آن ها
  • جوانسازی پوست لب ها و بافت زیرین آن ها
  • تناسب بخشی به لب ها و ایجاد تعادل در آن ها
  • لیفت گوشه های لب و تا حدی باز کردن چین و چروک های دور لب ها
  • ایمنی صد در صد و بدون نیاز به بستری و جراحی
  • موقت و دائم بودن ماندگاری آن ها نسبت به نوع ژل و خواست بیمار
  • دوره ی نقاهت بسیار کوتاه و مراقبت های آسان بعد از عمل

 

دوره ی نقاهت بعد از عمل چقدر است؟

شما بلافاصله بعد از انجام عمل، می توانید فعالیت های روزانه ی خود را انجام دهید و نیازی به استراحت و در خانه ماندن ندارید. فقط با عمل کردن به توصیه های پزشک به راحتی می توانید به زندگی روزانه ی خود ادامه دهید و هیچ مشکلی هم برای شما به وجود نمی آید. بهتر است تا دو هفته بعد از عمل از رفتن به استخر، سولاریوم و حمام آفتاب اجتناب کنید. از خندیدن های بلند که موجب کشش بیش از حد لب ها می شود تا یک هفته اجتناب کرده و ازفشار آوردن به لب ها شدیدا پرهیز کنید تا ژل کاملا زیر پوست لب ها جاگیر شده و فرو رفتگی در لب ها ایجاد نشود.

 

حجم دادن به لب ها با ژل

چه کسانی می توانند عمل حجم دادن به لب ها با ژل را انجام دهند؟

تمامی افرادی که از لب های خود راضی نیستند و یا می خواهند چهره ای زیباتر داشته باشند، افرادی که نقصی در لب هایشان وجود دارد که قابل درمان با ژل است، افرادی که مشغله ی زیادی داشته و وقت کافی برای عمل های جراحی زیبایی ندارند و تقریبا همه ی افراد چه مونث و چه مزکر، می توانند حجم دادن به لب ها با ژل را تجربه کنند. شما می توانید با انجام مشاوره و توضیح انتظارات خود، با نظر پزشک سریعا نسبت به تزریق ژل در کلینیک پزشکی اقدام کنید. تزریق ژل روشی کاملا ایمنی و بررسی شده است که عوارض خاصی ندارد، فقط ممکن است کمی کبودی و التهاب در اطراف لب دیده شود که فوقا تا 48 ساعت بعد از انجام عمل رفع می شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

مطالب مهم
فهرست