رفع ترکهای پوستی با آر اف RF

ترک های پوستی یکی از شایع ترین مشکلات پوستی می باشد که امروزه بسیاری از افراد به خصوص خانم ها با داشتن این مشکل به مراکز زیبایی پوست و مو مراجعه کرده و به دنبال راه های درمان و از بین بردن ترک های پوستی خود هستند. عوامل بسیار زیادی در ایجاد ترک های پوستی دخیل هستند که از مهم ترین این عوامل می توان به چاقی، لاغری و بارداری اشاره کرد. برخی از افراد در زمان بسیار کوتاه وزن زیادی را کم می کنند که در این صورت بافت های سلولی پوست آنها در قسمت های مختلف بدنشان به خصوص در ناحیه شکم و پهلو دچار ترک خوردگی می شود و همین امر سبب ایجاد ترک های بسیار عمیق و زخم پوستی شده و منظره بسیار ناپسند و زشتی را به وجود می آورد. هم چنین علاوه بر لاغری چاقی های بیش از حد و بارداری نیز سبب کشیده شدن بافت های پوست شده و به دنبال خود ترک های مختلف را ایجاد می کند. امروزه راه های درمان و رفع ترک های پوستی بسیار زیادی به وجود آمده است که یکی از این راه های آر اف ترک های پوستی می باشد که توسط بسیاری از مراکز زیبایی مورد استفاده واقع شده است.

آر اف ترک های پوستی
ترک های پوستی به دلیل نبود کلاژن در پوست ایجاد شده و با گذشت زمان نیز بر عمق و اندازه آن ها اضافه می شود. پزشکان و متخصصان پوست و زیبایی بر این باورند که روش آر اف یکی از موثرترین و بهترین گزینه ها برای درمان اینگونه مشکلات پوستی می باشد و بی شک با به کارگیری این روش می توان تاثیر فوق العاده و بی نظیری را مشاهده نمود. در روش آر اف ترک های پوستی، ناحیه مورد نظر را تا دمای استانداردی گرم می کنند تا پوست بتواند به شکل طبیعی به تولید کلاژن بپردازد و با استفاده از دستگاه های مخصوصی کلاژن های تولید شده را به لایه های مختلف ناحیه ترک برداشته هدایت می کنند تا با نفوذ کلاژن در این ناحیه ها بتوان ترک های پوستی را ترمیم داد و پوست ناحیه مورد نظر را سفت تر کرد. درمان ترک های پوستی با آر اف فرکشنال یکی از بهترین راه ها درمان می باشد چرا که از معایب بسیار کمتری برخوردار بوده و همچنین هزینه های کمتری را نیز در مقایسه با سایر روش ها به دنبال دارد. اگر شما نیز از ترک های ایجاد شده در ناحیه مختلف بدن خود رنج می برید و نمی توانید لباس مورد نظر خود را با خیال راحت بر تن کنید می توانید با انتخاب روش درمان آر اف ترک های پوستی همین حالا اقدام رفع این مشکل نموده و در کوتاه ترین زمان ممکن از پوستی بسیار جذاب و شاداب بهره مند شوید.

بهترین مرکز جهت آر اف ترک های پوستی
توجه داشته باشید که استفاده از اشعه های مناسب جهت ایجاد گرما در پوست و تولید کلاژن از مهم ترین مراحل در روش آر اف ترک های پوستی می باشد که پزشک متخصص بایستی میزان گرمای تولید شده و اثر آن بر سلامتی پوست را مورد کنترل قرار دهد چرا که در غیر این صورت سبب بروز مشکلات بسیار زیادی خواهد شد. یکی از بهترین و معتبرترین مراکز جهت آر اف ترک های پوستی، مرکز زیبایی اندلیبی می باشد که با داشتن تجربه بسیار طولانی مدت در این زمینه توانسته است بهترین خدمات را در این زمینه ارائه دهد. این مرکز با داشتن کارکنان بسیار مجرب و حرفه ای خود با کیفیت ترین خدمات را به بیماران و مراجعه کنندگان خود ارائه می دهد. اگر شما نیز می خواهید در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به رفع ترک های پوستی خود داشته باشید، می توانید با انتخاب کلینیک ما به زیبایی پوستی مورد نظر خود دست پیدا کنید. در حال حاضر روش آر اف ترک های پوستی بهترین گزینه برای درمان ترک های پوستی ناحیه شکم، پهلو وران می باشد که در کل جهان مورد استفاده واقع شده است.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

مطالب مهم
فهرست