زاویه دار کردن فک و چانه

گذشت زمان و بالا رفتن سن و سال باعث کاهش کلاژن سازی و چربی در زیر پوست و لاغری در قسمت های پایینی صورت می شود، حتی در مواردی بافت های نرم صورت نیز دچار افتادگی می شوند که صورت را بی روح و سالخورده نشان می دهد. برای داشتن خط فکی زیبا و چانه ای پر، سفت بودن و کلاژن سازی پوست اهمیت بسیاری دارد. اما بعضی وقت ها روش های گیاهی و ماسک ها چاره ساز نبوده و ناگزیر به فکر عمل های زیبایی می افتیم. در چند سال اخیر روش های نوینی روی کار آمده است که بدون نیاز به عمل جراحی می توان به رویای داشتن فک و چانه ای زیبا و زاویه دار برسید. زاویه دار کردن فک و چانه در گذشته با عمل های طولانی مدت و با استفاده از روش های تهاجمی و تراشیدن فک انجام می شد ولی امروزه با استفاده از روش های غیر تهاجمی و فیلر پلاسما ژل ها که از پلاسمای خون خود بدن فرد گرفته شده است انجام می شود که دارای حداقل عوارض بس از عمل و دوره ی نقاهت بسیار کم می باشد.

 

زاویه دار کردن فک و چانه با تزریق ژل

برای زاویه دار کردن فک و چانه با تزریق ژل نیازی به عمل جراحی نیست و فقط با انجام چند عملیات کوتاه در مدت زمانی کوتاه می توانید به نتیجه ی مطلوب برسید. با کمک این روش ، می توان فک را زاویه دار کرد، چانه را لاغر یا حجیم تر کرد، فرم صورت را تغییر داد. همچنین به علت داشتن مواد اکتیو در فیلر پلاسما ژل، بعد از تزریق در زیر پوست منجر به تحریک کلاژن سازی و جوانی و طراوت پوست نیز می شود.

 

عمل زاویه سازی فک و چانه چیست و چگونه انجام می شود؟

در طی این عمل خون خود فرد را گرفته و از پلاسمای آن ماده ای نرم و ژل مانند به دست می آورند که سازگار با بدن فرد بوده و این پلاسما ژل را به حجم از دست رفته ی زیر فک و چانه تزریق می کنند تا حالت چانه و زاویه ی فک به حد نصاب رسیده و بافت ظاهری برجسته به خود گرفته و شاداب و جوانتر شود. بیشتر افراد زاویه سازی فک و چانه را در زیبایی دخیل نمی دانند و نقش آن در جوان تر دیده شدن صورت را درک نمی کنند ، اما متعادل بودن شکل خط فک و اندازه ی چانه در متعادل و زیبا نشان دادن صورت بسیار مهم می باشد. با این عمل، صورت شکل عمومی بهتری به خود می گیرد و همچنین بافت زیر چانه، فک و گردن را نیز جمع کرده و به شکل اولیه بر می گرداند.

چرا عمل زاویه دار کردن فک و چانه با تزریق ژل؟

چروک و سالخورده بودن پوست صورت معمولا در اثر بالا رفتن سن ، مراقبت های نامناسب از پوست صورت و یا لاغری در مدت زمان خیلی کوتاه با رژیم های نامناسب به وجود می آید و معمولا حجم از دست رفته ی چربی در زیر پوست صورت می باشد. این موارد در زیر چشم ها، گونه ها و مخصوصا در چانه و فک که قسمت های تحتانی صورت بوده و جاذبه بیشتر روی آن اثر میگذارد اتفاق می افتد.

با از دست رفتن رفتن چربی و کم شدن کلاژن سازی پوست صورت شل شده و غبغب نیز شروع به پایین آمدن می کند ، پس یک راه اساسی، کم خرج و حداقل عوارض باید پیدا کرد و چه چیزی بهتر از پلاسما ژلی که 100 درصد قابل اطمینان بوده و از بدن خودتان به دست می آید.

عمل زاویه دار کردن فک و چانه با تزریق ژل می تواند به صورت قابل ملاحظه ای حالت چانه ای که در اثر خوردگی حالت خود را از دست داده بهبود ببخشد و حتی افرادی که به صورت مادرزادی یا در اثر سانحه در چانه شان فرو رفتگی به وجود آمده می توانند با این روش زیبایی خود را به دست آورند.

 

زاویه سازی خط فک با روش های سنتی

قبل از اینکه اعمال بدون جراحی برای زیبایی فک و دیگر اجزای صورت ابدا شود، از روش های سنتی استفاده می شده است . این گونه روش ها که برای زاویه دار کردن فک و چانه انجام می شود شامل تراش دادن استخوان فک و برداشتن عضله های آن و دیگر روش های تهاجمی که توسط جراحان پلاستیک انجام می شود می باشد. زاویه دار کردن فک و چانه با تزریق ژل برای بهبود چهره راه حلی مطمئن است که به شما اجازه می دهد بدون درد و خونریزی حاصل از عمل و ورم ها و اذیت های بعد از عمل جراحی بعد از حدود دو روز به فعالیت های روزمره ی خود ادامه دهید.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

مطالب مهم
فهرست