مزوتراپی چین و چروک

چرا چین و چروک ها با گذر زمان شروع به خودنمایی می کنند؟!  و نقش مزوتراپی چین و چروک ها

مزوتراپی چین و چروک محبوب ترین روش جوان سازی است. زیرا دشمن چین و چروک های صورت می باشد. در فرآیند پیری، اندک اندک شیارها یا  خطوط نازک و فرورفتگی هایی روی پوست شروع به رشد می کنند که در نهایت این شیارها باعث تشکیل چین و چروک می شوند. همین طور با افزایش سن، پوست تمایل به نازک شدن و خشک شدن دارد  که با کمبود کلاژن و الاستین نیز فرایند دهیدراته شدن شدیدتر می شود. کاهش تولید کلاژن و الاستین به این معنی است که پوست توانایی ترمیم و بازسازی خود به خودی را از دست می دهد و پوست دیگر نمی تواند خودش را بازسازی کند و در نتیجه این چروکها دائمی می شوند. عوامل دیگری که می توانند باعث ایجاد چین و چروک شوند عبارتند از: بیش از حد در معرض نور خورشید قرار گرفتن، دهیدراته یا کم آبی و سیگار کشیدن.

 

 

 

تکنیک مزوتراپی چین و چروک چگونه است؟

مزوتراپی چین و چروک روشی است که در فرانسه طراحی شده و روشی برای جوان سازی و زیباتر کردن پوست صورت است، در این تکنیک برای مقابله با چین و چروک؛ ترکیبی از ویتامین ها، مواد معدنی، اسید آمینه و داروهای پزشکی را به لایه های پوستی بالا و میانی تزریق می شود. پزشک با دقت مواد طبیعی نام برده را  در موضع مورد نظر با کمک سوزن های ریز و مخصوصی تزریق می کند، این روند باعث جوان سازی و بهبودی پوست می شود علاوه بر این، میکرو کانال هایی که  در پوست ایجاد می شوند باعث ایجاد تولید کلاژن و الاستین تازه می شود و تمام این امور برای فرد پوستی سالم و شاداب و همچنین جوان را هدیه می

دهند.

مزوتراپی چین و چروک

محبوبیت مزوتراپی چین و چروک اتفاقی نیست!

 

مزوتراپی چین و چروک یک جایگزین مناسب برای بیمارانی است که به دنبال درمان های غیر جراحی برای جوان سازی پوست هستند. مزوتراپی  انواع بیماری های پوستی را می تواند با تولید کلاژن و الاستین برطرف نماید و این یعنی پیشرفت چشمگیر در دنیای جراحی های زیبایی!

مزوتراپی برای انواع مشکلات پوستی راهکاری مفید و ارجح می باشد. در حالی که سایر تکنیک های درمانی  و ترمیمی پوست مانند کرم ها نمی توانند طیف وسیعی از مشکلات را که مزوتراپی قادر به حل  آن ها هستند، را پوشش دهند.

نتایج مزوتراپی چین و چروک بسته به شرایط  و عمق چین و چروک های پوست صورت، در عرض چند روز ظاهر می شود اما ممکن است در افراد مختلف نتایج دو تا 7 روز برای نمایان شدن به زمان نیاز داشته باشند.

مدت زمان ماندگاری نتایج مزوتراپی چین و چروک به صورت قابل توجهی تداوم دارد و برای اینکه همیشه پوستی صاف و جوان را صاحب شوید باید این تکنیک را به صورت منظم انجام دهید. زیرا شما که نمی توانید جلو پیر شدن و روند تخریب سلول ها را بگیرید. اما می توانید با روش های قدرتمند و پیشرفته روند پیر شدن را به تاخیر انداخت و ظاهر صورت را جوان و شاداب نگه داشت.

 

ترکیب جادویی مزوتراپی چین و چروک

مزوتراپی چین و چروک اغلب به عنوان یک رویکرد ضد پیری به صورت روتین در سراسر جهان  استفاده می شود. در این تکنیک که با کمک تفنگی که در آن ترکیبی جادویی از مواد آنتی اکسیدان و مواد مغذی پوست استفاده می شود از طریق سوزن های ریزی به لایه های فوقانی پوست یعنی اپیدرم و مزودرم تزریق می شود. تا بافت های موجود در این لایه ها با کمک این ترکیب جادویی بتوانند به تولید کلاژن و سایر فیبرهای الاستین بپردازند. علت محبوبیت مزوتراپی چین و چروک این است که نتایج رضایت بخش ، واقعی و ماندگار و همچنین یک ظاهر طبیعی، بدون زخم و اسکار را برای جوان سازی فرد فراهم می کند. فرد 20 سال به صورت واقعی جوانتر می شود بدون اینکه عمل جراحی انجام داده باشد.

مزوتراپی چین و چروک رویای بسیاری از زنان و مردان در سرتاسر جهان را به واقعیت تبدیل کرده است و با کمک تزریق مواد مغذی به پوست، پوستی شاداب و درخشان را پدیدار می کند..

در طول تکنیک مزوتراپی چین و چروک ، برخی از افراد ممکن است  ناراحتی و درد جزئی تجربه کنند که اگر درد فراتر از حد آستانه فرد باشد، در صورت لزوم بی حسی موضعی در ناحیه مورد نظر تزریق می شود.

پس از انجام مزوتراپی چین و چروک،. ممکن است برخی افراد ورم جزئی را تجربه کنند اما این ورم مسئله  جدی نیست و ظرف 24 ساعت از بین می رود.v

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

مطالب مهم
فهرست