میکرونیدلینگ ناهمواریهای پوست

میکرونیدلینگ ناهمواریهای پوست

میکرونیدلینگ دشمن ناهمواری های پوست

میکرونیدلینگ ناهمواری های پوست، تنها روشی است که سبب می شود شما سریعا به نتیجه مورد نظر دست یابید. چرا که با تحریک مستقیم سلول ها باعث می شود سلول ها تولید کلاژن و استالین را افزایش دهند و این دو ماده به علاوه سایر فیبرهای شرکت دهنده در خاصیت ارتجاعی پوست، سبب ترمیم و بازسازی پوست می شوند.

پوست زیبا باعث می شود حتی ساده ترین فرم و شکل صورت نیز زیبا جلوه کند. اهمیت صاف و بدون چین و چروک بودن پوست بر کسی پوشیده نیست و همچنین همگان می دانیم که روند پیری نیز قابل کنترل نیست. پس چطور می توان به آرزوی خود که داشتن پوستی همچون برگ گل است، برسیم؟ جواب ساده است کافی است امری را که باعث می شود صورت دچار چین و چروک و افتادگی می شود را متوقف کنیم و در عوض موادی که صورت را درخشان و جوان نگه می دارند را افزایش دهیم.

 

کلاژن و هیالورونیک اسید و سایر فیبرهای موجود در لایه های پوست سبب می شوند پوست حالت ارتجاعی خود را حفظ کند و حتی سبب ترمیم و بازسازی صورت شوند.

اما اسکار و جای زخم و ناهمواری هایی که روی صورت خود نمایی می کنند و درمان نشده اند را باید با چه روشی از بین برد؟ جواب یک کلمه است با افزایش تحریک کلاژن سازی!

میکرونیدلینگ با پوست صورت چه می کند؟

میکرونیدلینگ می تواند سلول ها موجود در لایه درم و اپیدرم را تحریک کرده تا فیبر و رشته های کلاژن را با مقدار بیشتری تولید کند. میکرونیدلینگ دستگاهی است که یا به صورت غلتک یا به صورت خودکار است که روی نوک آن صدها سوزن بسیار ریز تعبیه شده اند تا با حرکت غلتک روی پوست صورت، سوزن ها تا عمق معینی با توجه به سایز سوزن فرو روند و افزایش جریان خون را برای سلول های پوستی سبب شوند. در این زمان که درم با کمک میکرونیدلینگ تحریک شده است می توان مواد کلاژن ساز و موادی مانند ویتامین های مفید و آمینه اسیدهای ضروری را روی پوست صورت ماساژ داد تا به درون پوست نفوذ کند.  اثر این مواد مغذی بعد از میکرونیدلینگ به صورت حیرت آوری نتیجه بخش تر از زمان ماساژ در حالت عادی است.

میکرونیدلینگ با کمک سوزن های مخصوصش راهی برای نفوذ مواد فراهم می کند و سایر تکنیک ها مانند مزوتراپی اگر بعد از میکرونیدلینگ  انجام شوند نتایج بهتری را برای جوان سازی پوست فراهم می کنند.

هدف غایی میکرونیدلینگ چیست؟

اما هدف میکرونیدلینگ تنها سوراخ سوراخ کردن بدن و پوست صورت شما نیست بلکه سوراخ ها باید متناسب با عمق ناهمواری ها روی پوست ایجاد شود. تعیین میزان سایز سوزن و مزوتراپی پس از آن تنها در یک کلینیک معتبر که از یک تیم قوی بهره می برد باید انجام شود. تیم پزشکی برای انجام میکرونیدلینگ متشکل از پزشک و پرسنل حرفه ای هستند که با تجربه بالایی که دارند می توانند غلتک این دستگاه را به طور استاندارد روی صورت حرکت دهند.

میکرونیدلینگ هایی که در بازار عرضه شده است به خوبی دستگاه هایی که در سالن های زیبایی حرفه ای به کار می رود، عمل نمی کنند. چون میکرونیدلینگ ها انواع متفاوتی دارند که نوع حرفه ای و استاندارد که سری های سوزنی متفاوت دارد  فقط در کلینیک ها یافت می شود. سوزن های میکرونیدلینگ باید با توجه به ضخامت پوست روی سری دستگاه قرار گیرند و هر سوزنی برای هر پوست و هر مشکلی مناسب نیست.

میکرونیدلینگ ناهمواریهای پوست

میکرونیدلینگ ناهمواریهای پوست

 

از مزایای میکرونیدلینگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. رفع ناهمواری های موجود در پوست که سالیان طولانی روی پوست جا خوش کرده اند.
  2. ترک های پوستی یا استریا مارک ها که بعد از تغییر ات وزن و یا هنگام بارداری به دلیل کشش متعدد و زیاد پوست روی پوست بدن ایجاد می شوند را می توان با کمک میکرونیدلینگ برطرف کرد.
  3. سلولیت ها و ناهمواری هایی که معمولا روی ران ها ایجاد می شود منظر نازیبایی را برای پاها ایجاد می کند . سلولیت را به راحتی می توان به روش میکرونیدلینگ ترمیم کرد.
  4. اسکار و جای جوش و زخم هایی که روی پوست ایجاد شده اند را با کمک سوزن های مخصوص میکرونیدلینگ می توان برای همیشه برطرف نمود.
  5. میکرونیدلینگ با تحریک سلول های پوستی و بافت های زیر پوستی بدون اینکه صدمات شدیدی به لایه بیرونی برساند، تحریک کلاژن و مواد مرطوب کننده پوست را باعث می شود.

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

مطالب مهم
فهرست