پیلینگ کک و مک پوستی

کک و مک پوستی به نوعی از لکه هایی گفته می شود که به رنگ قرمز یا قهوه ای بوده و به شکل مسطح بر روی پوست ایجاد می شود. لکه های مذکور در برخی از فصل های سال به شکل تیره نمایان شده و خودنمایی می کنند که از مهم ترین این فصل ها فصل تابستان می باشد چرا که این لکه ها به نور خورشید حساسیت بالایی داشته و در صورت دریافت اشعه های خورشیدی خودنمایی کرده و پر رنگ تر دیده می شوند. توجه داشته باشید که کک مک پوستی در میان افرادی که پوست روشن تری دارند بسیار بیشتر بوده و بر زیبایی فرد نیز تاثیر بالایی را دارد. ایجاد کک مک پوستی در برخی از افراد علل ژنتیکی دارد که در این گونه افراد ژن گیرنده ملانوکورتین-1 فعال و غالب بوده و ملاتونین پوست را به صورت خوشه ای در برخی از نقاط جمع می کند. در برخی از افراد نیز واقع شدن بیش از حد در برابر نور خورشید سبب می شود که ملاتونین فعال شده و باعث بروز بیماری کک و مک گردد. امروزه افرادی بسیار زیادی به دنبال درمان این بیماری پوستی هستند چرا که بر این باورند کک مک پوستی زیبایی آن ها را تحت تاثیر قرار داده و بایستی این بیماری را درمان کنند. پزشکان نیز روش ها و راه های گوناگونی را برای درمان کک و مک پوستی کشف کرده اند که از مهم ترین این راه ها می توان به پیلینگ کک و مک پوستی اشاره کرد. پیلینگ کک و مک پوستی در سال های اخیر بسیار مورد توجه پزشکان و بیماران واقع گشته است که در بخش های بعدی توضیحات بیشتری را در این باره ارائه خواهیم داد.

پیلینگ کک و مک پوستی
پیلینگ کک و مک پوستی یا همان لایه برداری با مواد شیمیایی می باشد که یکی از آسان ترین و راحت ترین راه های درمان کک مک بوده و به صورت یک عملیات سرپایی بر روی پوست بیمار صورت می گیرد. در روش مذکور از یک محلول شیمیایی برای برداشت لایه بیرونی پوست استفاده می شود و پوست زیرین که دارای کک مک کمتری است را به نمایش می گذارد. روش پیلینگ کک و مک پوستی از عوارض کمتری برخوردار بوده و برای اتمام طول درمان نیز بایستی چند مرحله به پزشک مورد نظر خود مراجعه نمایید. بسیاری از بیمارانی که از این روش برای درمان کک و مک پوستی خود استفاده کردند نهایت رضایت را داشته اند چرا که این روش در مقابل روش های دیگر از کوتاه زمان کمتری برای درمان برخوردار بوده و هم چنین هیچ گونه ضرری را نیز برای پوست شما به وجود نخواهد آورد. اگر شما نیز از بیماری کک ومک پوستی در رنج هستید و با نزدیک شدن فصل تابستان بر نگرانی شما اضافه شده ست می توانید همین حالا با همکاران ما در وب سایت اندلیبی در تماس بوده و بهترین زمان را برای درمان سریع کک و مک پوستی خود رزرو نمایید.

بهترین مرکز برای پیلینگ کک و مک پوستی
همان طور که در بخش قبلی نیز به این امر اشاره شد، پیلینگ کک و مک پوستی یکی از موثرترین و محبوب ترین راه های درمان برای کک و مک پوستی می باشد و امروزه توسط بسیاری از مراکز تخصصی پوستی مورد استفاده واقع شده است که یکی از بهترین و مطمئن ترین این مراکز، مرکز پوستی دکتر اندلیبی می باشد که با داشتن سابقه ای بسیار درخشان و بی نظیر خود توانسته است بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در حوزه بیماری های پوستی ارائه دهد. اگر شما نیز به دنبال یک مرکز قابل اعتماد و مدرنی برای پیلینگ کک و مک پوستی هستید، می توانید هم اکنون از وب سایت ما، زمان مناسبی را برای مشاوره با پزشک متخصص پوست با رزرو کرده و در اسرع وقت به مرکز ما مراجعه نمایید و توجه داشته باشید که با درمان سریع و بدون درد کک و مک پوستی خود این تابستان می توانید یکی از زیباترین و جذاب ترین پوست را در میان دوستان و نزدیکان خود داشته باشید و بدون نگرانی از ظهور کک و مک صورت خود ساعت ها در مقابل نور خورشید حضور داشته باشید. برای رسیدن به زیبایی مد نظر خود میتوانید پوست حساس و زیبایی خود را با خیال راحت به دست ما بسپارید.

مطالب مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.

مطالب مهم

نتیجه‌ای پیدا نشد.

فهرست